Prekes galite atsiimti mūsų ofise, esančiame Perkūno g. 4A, Avižieniai. Norint už prekę mokėti grynais ją atsiimant, taikomas papildomas 1,50 Eur mokestis.
Jeigu reikia, prekes siunčiame visoje Lietuvoje. Užsakymams nuo 35 Eur pristatymas nemokamas.

Po sąskaitos apmokėjimo užsakymai išsiunčiami ne ilgiau kaip per 1 d.d. Užsakymai, pateikti ir apmokėti iki 12 val., išsiunčiami tą pačią dieną.
Siuntos Lietuvoje siunčiamos dviem būdais:

Siuntimas per LP Express arba Omniva paštomatą. Siuntos, siunčiamos į Jūsų nurodytą paštomatą, atkeliauja per 1-2 d.d. Siuntai atkeliavus, gausite sms pranešimą apie siuntos pristatymą ir atsiėmimo kodą.

Kaina priklauso nuo siuntos dydžio.

Siuntimas per kurjerį. Nestandartinės prekės (pvz.: skėčiai arba didelių gabaritų prekės) siunčiamos per kurjerį. Siuntos pristatomos nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08.00 iki 17.00 val. Prieš siuntos pristatymą kurjeris susisiekia su gavėju ir susitaria dėl tinkamo pristatymo laiko.

Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio ir bei išmatavimų.
Siuntos pristatymo metu privaloma kartu su kurjeriu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę, asortimentą. Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo pardavėjo pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui arba pardavėjui. Neatlikus tokių veiksmų pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių pirkėjas nepažymėjo prekės pristatymo dokumente.

Jūsų siunta bus išsiųsta adresu, kurį nurodysite. Būkite tikri, jog adresas užrašytas teisingai – su pašto kodu, nes už pasimetusią siuntą neatsakome.